Winter Holztechnik - renomowany producent strugarek czterostronnych

Winter Holztechnik jest oficjalnym producentem oraz dystrybutorem specjalistycznych maszyn stolarskich do obróbki drewna oraz metalu.

Jakość oraz precyzja naszych strugarek czterostronnych wraz z przystępną ceną to nasze przewagi, które stale rozwijamy. Kupując naszą maszynę, mają Państwo pewność, że produkt jest sprawdzony przez liczne zakłady w Polsce oraz Europie. Sprzedaż odbywa się przez Polską firmę, dzięki czemu formalności z leasingiem oraz ochroną gwarancyjną są bardzo łatwe.

Najwyższym uznaniem dla naszej firmy są referencje zadowolonych Klientów. Ponad 25 lat doświadczenia w branży pozwala nam cieszyć się pozycją lidera rynku w wielu kategoriach maszyn stolarskich.

Strugarki czterostronne to precyzyjne maszyny, obrabiające materiał z czterech stron. Maszyny są wydajne i mogą zastąpić kilka maszyn, dzięki ciągłej pracy, stanowczo przyśpieszają obróbkę materiałów. Precyzja, wydajność i trwałość konstrukcji sprawia, iż kolejne firmy przekonują się do zakupu tego rodzaju maszyny.

W ofercie posiadamy ponad 30 różnych modeli strugarek. Różne parametry, wielkości materiału, moc silnika, warunkuje ich wykorzystanie w zależności od potrzeb Klienta. Nasi konsultanci mają ponad 15 letnie doświadczenie w zapatrywaniu firm, zajmujących się obróbką drewna. Po zapoznaniu się ze specyfiką produktów firmy, doradzimy optymalny produkt. Zadzwoń i sprawdź jak może wyglądać obsługa dilerska :).

Co nas odróżnia od konkurencji?

Najwyższa jakość wykonania

Wsparcie konsultantów i techinków

Gwarancja
producenta

Doświadczony serwis na terenie Polski

Łatwy zakup w oparciu o leasing

Szeroku wybór
maszyn

Nowoczesne rozwiązania

Przystępne
ceny

Zakup prosto od producenta

Dowóz maszyny w cenie

Poznaj naszych Klientów i sprawdź, dlaczego wybrali właśnie nas!

Jesteśmy na rynku od 1990 roku. Nasze maszyny pracują w wielu krajach w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Azji a nawet Nowej Kaledonii. Na Polskim rynku sprzedaliśmy już ponad 1000 maszyn. Nasze maszyny mają nowoczesne, cyfrowe rozwiązania jak elektryczne ustawianie wrzeciona z systemem posuwu i wyświetlaczem cyfrowym PLC z panelem dotykowym, pneumatyczne dociski rolek posuwu, specjalne stoły z hartowanymi prowadnicami.

Strugarki czterostronne i dwustronne które oferujemy posiadają certyfikaty CE. Zajmujemy się również wsparciem w pozyskiwaniu finansowania leasingiem, doradzimy bank oraz pomożemy w wypełnieniu dokumentów.

Wsparcie konsultantów i techinków
Doświadczony serwis na terenie Polski
Dowóz maszyny w cenie