Poznaj naszych Klientów i sprawdź, dlaczego wybrali właśnie nas!

Kupiłem frezarkę CNC, laser i układ wydechowy i jestem bardziej niż zadowolony. Czas dostawy był szybki i wszystko było schludne i czyste. Obsługa klienta przez telefon jest doskonała! Zdajesz sobie sprawę, że nie tylko jest sprzedawany tutaj, ale i know-how! Jeśli wystąpią trudności, zostaniesz wezwany z powrotem i będziesz pracował nad rozwiązaniem problemu.

Nie tylko kupiłbym tam ponownie, ale także rozważyłbym zakup maszyny do gięcia 3D. Dzięki usłudze nie mam myśli

Tomasz Nowak

Właściciel stolarni

Producent specjalistycznych maszyn stolarskich Winter Holztechnik działa na rynku międzynarodowym od ponad 25 lat. W tym czasie firma z roku na rok udoskonalała jakość swojej oferty i asortymentu. Aktualnie marka dostarcza na rynek  ponad 300 profesjonalnych maszyn do obróbki drewna, tak by sprostać potrzebom każdego producenta wyrobów drewnianych. Drewno to nasza pasja, wiemy jak ważna jest sprawna, bezpieczna i precyzyjna praca, z poszanowaniem obrabianego materiału. Chcemy wspierać profesjonalistów w ich codziennych realizacjach. Bezkompromisowa jakość z przystępnej cenie – to przyświeca nam przy produkcji naszych strugarek czterostronnych.

Strugarki Winter – szeroki wybór obrabiarek czterostronnych

W kategorii strugarek czterostronnych oferujemy Państwu ponad 30 zaawanasowanych technologicznie maszyn. Każda firma produkcyjna znajdzie u nas odpowiednią dla siebie. Strugarki Winter wyróżnia przede wszystkim precyzja cięcia i wygładzenia. Dlatego też nasze maszyny cieszą się bardzo wysokim zaufaniem zwłaszcza wśród producentów listew, parkietów czy profili drewnianych. Każda strugarka to szereg zastosowań oraz zestawy pomocnicze przy konserwacji, serwisie czy zmianie funkcjonalności. Wiele modeli wykorzystasz do pracy z zarówno drewnem mokrym oraz drewnem suchym. W zestawach znajdziesz narzędzia do zmiany parametrów obrabianego materiału, np. pakiety do długich lub krótkich elementów. Elektroniczne sterowanie, pneumatyczne dociski wrzecion i wałów, bezpieczna, zwarta i stabilna konstrukcja. Winter oferuje również personalizacje strugarek i indywidualne przygotowanie zestawu. Dodatkowe frezy, głowice, pompy smarowania, wymienne walce, a nawet dodatkowa komputeryzacja i modernizacja wybranych elementów.

Najlepsze maszyny stolarskie? Tylko Winter Holztechnik

Nie kupuj maszyny używanej. Wybierz nową strugarkę z atrakcyjnym system kredytowania lub leasingu. Przy zakupie nowej strugarki czterostronnej Winter, otrzymujesz również 5 letnią gwarancję oraz bezpłatny transport. Wybierz gotowy zestaw lub zaprojektuj z naszym specjalistą strugarkę perfekcyjne dopasowaną do potrzeb i tempa pracy Twojej firmy.

Wielozadaniowe strugarki czterostronne – nadaj odpowiedni kształt i wymiary, strugaj na płasko lub profiluj. Zmieniaj konfiguracje komputerowo – szybko i bezpiecznie. Jeśli jeszcze nie posiadasz czterostronnej obrabiarki, to jest najlepszy moment aby to zmienić. Czekamy na Twój kontakt